Svatební fotografie

Vážení a milí snoubenci. Pokud jste navštívili mé stránky a budete zde hledat inspiraci pro dokumentaci jedinečné životní chvíle, je to pro mne velká čest a potěšení. Mohu Vám zaručit, že mé zkušenosti, „hodinářsky“ přesný přístup a hledání uvolněných a osobitých záběrů budou společným dílem pro Vás, Vaše rodiče a především další generace.

… důvěra v moji značku

S fotoaparátem jsem srostlý několik dlouhých desetiletí. Jako profesionální svatební fotograf působím v oboru od roku 1996. Na mém kontě je více než 580 svateb. Mnohé skromné, mnohé velkolepé – všechny však originální a krásné. Po dlouhém období práce s černobílým a barevným filmem pracuji citlivě s digitální technikou jak při fotografování, tak následné úpravě a postprodukci. Proto dostáváte fotografie retušované a především moderně filtrované presety Lightroomu a Photoshopu. Fotografie můžete následně sdílet z cloudových prostor a k tomu využít kouzlo klasické dokonale vytištěné papírové fotografie.

Těším se na setkání …

Ceny svatebního fotografování

Předsvatební

2.900 Kč

Série portrétních snímků

snoubenců

1 hodina

min. 30 snímků 

digitálně + 3 na papíře

Online galerie/Booklet

dodání 1 týden

10% sleva na svatební

oznámení fotoart.cz

Cestovné 5 Kč/km

Your Text

PŘEDSVATEBNÍ

2.900

Portrétní snímky snoubenců

1 hodina

Min. 30 snímků

digitálně + 3 na papíře

Online galerie/Booklet

10% sleva na svatební výrobky

fotoart.cz

Využití pro svatebních oznámení 

dodání 1 týden

Cestovné 5 Kč/km

SVATBA +

9.900

Kč

Obřad, skupinové a párové foto

2 hodiny

min. 100 snímků

digitálně + 10 na papíře

Online galerie/Booklet

10% sleva na produkty fotoart.cz

-

dodání 4 týdny

Cestovné 5 Kč/km

KOMPLET

14.900

Všechno důležité ze svatebního dne

5 hodin

min. 250 snímků

digitálně + 30 na papíře

Online galerie/USB/Photobox

10% sleva na produkty fotoart.cz

-

dodání 4 týdny

Cestovné 5 Kč/km

SVATBA MAX

24.900

Kompletní svatební příběh

Od rána do noci (12 hodin)

min. 400 snímků

digitálně + 80 na papíře

Online galerie/USB/Photobox

10% sleva na produkty fotoart.cz

20 okamžitých k večerní prezentaci

dodání 4 týdny

Cestovné 5 Kč/km

Otázky a odpovědi

Kompetence

Fotografuji více než 35 let, profesionálně na plný úvazek od roku 1996. Specializuji se na svatební, portrétní a reklamní fotografii. Po mnoho let jsem fotografoval známé osobnosti například skupinu Elán, Kabát, Richarda Mullera. U svateb je to k letošnímu roku více než 580. Dokonce některé páry i vícekrát :-).

Po celé republice i v blízkém zahraničí (Slovensko, Polsko).

Dlouhá léta techniku NIKON a objektivy Nikkor od stejného výrobce. Používám jak pevná, tak zoom ohniska. Objektivy mám nejraději ostré s měkčí kresbou a pěkným bokehem. Občas je potřeba si scénu přisvětlit, na to moc nemám rád blesk na foťáku. Mnohem raději si scénu dosvítím LED světly s vlastním zdrojem, kde se dá měnit barevná teplota od žárovkového k dennímu světlu. V některých případech také záblesková světla jako celkově rozptýlené.

Jsem fotograf „na volné noze“, proto kdekoliv. Jednak v galerii na mých stránkách a sociálních sítích. Doporučuji však osobní setkání a prezentaci fotografií na papíře a fotoknihy. Můžete také přijmout pozvání do studia MY GALLERY v Náchodě, kde se dá vše představit a naplánovat. Zde jsou také k vidění svatební produkty jako fotoalba, fotoknihy, booklety, folioboxy a samozřejmě spousta fotografií.

Rezervace termínu a záloha

Jakmile znáte termín svatby, neváhejte, napište nebo zavolejte. Termíny se před sezónou velmi rychle plní. Datum pro Vás bude předběžně rezervováno. Pošlu Vám smluvní podmínky a po jejich potvrzení a složení zálohy je již Váš termín zajištěn. Vše může proběhnout během několika minut.

Cena rezervace je 5.000 Kč a platí se na základě potvrzené smlouvy. Ve smlouvě jsou uvedeny pokyny pro převod. Teprve po úhradě zálohy je termín závazný.

Předání fotografií

První fotografie ode mne dostanete už za 5 pracovních dnů. Je to 10 vybraných snímků, většinou pro sdílení s přáteli a rodinou. Celkovou práci budete mít za 4 – 6 týdnů.

Fotografie budete mít k dispozici plné kvalitě JPEG a náhledové kvalitě JPEG. Ta první skupina Vám umožní tisk kvalitních fotek a fotoobrazů. Ta druhá snadné posílání a sdílení snímků po sítích.

Fotografie, alba, knihy

Ano, každá sada má specifikovaný počet papírových fotografií. Fotky jsou v profi formátu 13×19 cm. Jsou vyráběné Fine Art procesem.

Ano, můžete si doobjednat výrobu fotek v několika formátech i kvalitě papíru. Stačí jen zaslat seznam snímků, počet a zvolený papír (lesk, velvet, mat) . Nemusíte mi snímky tedy již zasílat.

Po výběru fotografií Vám připravíme grafiku fotoknihy. Výrobu zajišťuje studio fotoart.cz, kde můžete objednat spoustu svatebních fotoproduktů s vlastním výběrem látky. Zákazníci zde vybírají krásné produkty pro svoji archivaci a zároveň sady pro rodiče a přátele.